JAK DO NAS DOTRZEĆ ?

Poradnia HarmonyMed znajduje się w lokalu na użytkowym przy ul. Szybkiej 1D/A.

Wejście do samej Poradni jest od strony terenów rekreacyjnych położonych przy rzece Oławie (wypukła cześć budynku).

Pieszo dotrzecie Państwo łatwo do naszej Poradni zarówno z Placu Społecznego jak i okolic stacji Polinki przy ulicy Na Grobli korzystając z nowo zbudowanych traktów spacerowych.

Najbliższe dostępne miejsca parkingowe znajdują się na Żabiej Ścieżce około trzech minut od Poradni HarmonyMed.

Samochodem:

Dojazd & Parkowanie:

Dojazd (Zachód & Południe): z okolic Dworca PKP & Placu Legionów (dalej pl. Jana Pawła II)

Optymalny dojazd ulicą Kościuszki, następnie skręt w lewo w ul. Zgodną. Na światłach skręt w lewo (na Placu Zgody) w ul. Traugutta i zaraz w skręt w prawo w Żabią Ścieżką.

Miejsca parkingowe (publiczne, na dzień dzisiejszy niepłatne) na Żabiej Ścieżce: parkowanie możliwe tylko po lewej stronie drogi oraz wydzielonych miejscach parkingowych przy nowym terenie rekreacyjnym.  Stąd około 2 minuty piechotą do Poradni HarmonyMed.

Dostępne również publiczne miejsca parkingowe na ul. Kościuszki, ul. Zgodnej, ul Prądzyńskiego. Stamtąd około 5 minut piechotą od Poradni HarmonyMed.

Dojazd (Północ): z okolic Pl. Społecznego (dalej z okolic pl. Grunwaldzkiego & pl. Dominikańskiego)

Optymalny dojazd ulicą Traugutta, do skrętu w lewo (na Pl. Zgody) w Żabią Ścieżkę.

Miejsca parkingowe (publiczne, na dzień dzisiejszy niepłatne) na Żabiej Ścieżce: parkowanie możliwe tylko po lewej stronie drogi oraz wydzielonych miejscach parkingowych przy nowym terenie rekreacyjnym. Stąd około 2 minuty piechotą do Poradni HarmonyMed.

Inne dostępne miejsca parkingowe: ul. Szybka, parking przy sklepie Biedronka (tylko dla klientów sklepu!), na samej ul. Szybkiej obowiązuje zakaz parkowania!

Komunikacją miejską:

Do Poradni HarmonyMed dotrzecie Państwo komunikacją publiczną. Przystanek tramwajowy (pl. Zgody w ciągu ul. Traugutta) znajduje się około 5 minut piechotą od naszej Poradni.

Na powyższej mapie ukazane są sposoby dojazdu transportem miejskim – na plac Zgody docieramy tramwajem 3 lub 5. W przypadku autobusu należy wybrać linię 243.

Rowerem:

Zrewitalizowane Nabrzeże Oławy jest połączone z miejską siecią ścieżek rowerowych. Dotarcie rowerem (lub innym zbliżonym środkiem transportu) do Poradni HarmonyMed jest więc szczególnie łatwe.

Na mapie zaznaczone są ścieżki rowerowe w okolicy.